Zarejestruj się

Zaznacz wszystkie zgody

Wyrażam zgodę na:

Administratorem Danych jest P2P Lending Sp. z o.o. (ul. Erazma Ciołka 10 lok. 214, 01-402 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia korzystania z platformy eMonero, a także w celach wskazanych w treści wyrażonych zgód. Dane te będą udostępnione podmiotom wskazanym w Regulaminie jako Biura Informacji Gospodarczej. Podanie danych oznaczonych jako obligatoryjne jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla umożliwienia dokonania rejestracji na platformie eMonero. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zaznacz wszystkie zgody

Masz już konto? Zaloguj się

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo - współpracujemy z:

Współpracujemy

Potrzebujesz pomocy?

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie twoje pytania o eMONERO.

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00 - 18:00

biuro@eMONERO.pl

Szybka rejestracja

W eMONERO uprościliśmy i zautomatyzowaliśmy wszystkie procesy dla twojej wygody i bezpieczeństwa. Rejestracja zajmuje 2 minuty, pożyczkę można otrzymać nawet w 15 minut, a rozpoczęcie zarabiania na pożyczkach dla innych to kwestia dokonania błyskawicznego przelewu i wyboru opcji w menu.

Dla tych, którzy chcą zarabiać…

Jeśli chcesz zarabiać na pożyczkach możesz to także rozpocząć w kilka chwil – wystarczy, że zasilisz swój profil w eMONERO wykonując przelew z konta bankowego i przeznaczysz środki na pożyczki dla innych. Dbamy o bezpieczeństwo twoich pieniędzy, zostaną przeznaczone tylko na pożyczki dla użytkowników z oceną ryzyka na poziomie akceptowalnym. Dodatkowo podzielimy twoje pieniądze na wiele małych pożyczek, aby jeszcze zwiększyć twoją pewność zarobku.

Dla tych, którzy chcą szybko pożyczyć pieniądze…

Pożyczenie pieniędzy w eMONERO jest proste i szybkie. Otrzymasz je na konto nawet po 15 minutach od złożenia wniosku. A to oznacza, że możesz skorzystać z eMONERO w każdej chwili, gdy brakuje Ci na coś gotówki - nawet w sklepie, na etapie rozważania zakupów. Widzisz super okazję na wyprzedaży? Musisz coś natychmiast kupić, a brak Ci pieniędzy? Już po kwadransie możesz to mieć.

Pytania i odpowiedzi

Odpowiedzi na najważniejsze pytania na temat brania oraz udzielania pożyczek z eMONERO, znajdziesz tutaj