4000 zł
aby spełniać swoje marzenia - pożyczaj bez żadnych zaświadczeń nawet do 4000 zł w szybki i prosty sposób
0 zł
prowizja dla pierwszej pożyczki
15 min.
pieniądze na Twoim koncie w ekspresowym czasie

Chcę otrzymać na konto:
1600

Okres pożyczki:
30
dni

 • Otrzymasz na konto 1600
 • Pożyczka: 1600
 • Kwota do spłaty: 1613.15
 • Termin spłaty: 2019-11-21
 • RRSO: 10.5%
 • Prowizja portalu: 0
 • Odsetki kapitałowe: 13.15

Chcę otrzymać na konto:
1600

Okres pożyczki:
30
dni

 • Otrzymasz na konto 1600
 • Pożyczka: 2000
 • Kwota do spłaty: 2016.43
 • Termin spłaty: 2019-11-21
 • RRSO: 1568.4%
 • Prowizja portalu: 400
 • Odsetki kapitałowe: 16.43
1. Rejestrujesz się
1. Rejestrujesz się

Podajesz podstawowe dane. Zajmie ci to 2 minuty

2. Potwierdzasz swoje dane
2. Potwierdzasz swoje dane

Potwierdzenie danych odbywa się poprzez przelanie 1 grosza z twojego konta bankowego

3. Otrzymujesz pieniądze w 15 min
3. Otrzymujesz pieniądze w 15 min

Jeśli weryfikacja twojego wniosku o pożyczkę jest pozytywna, dostaniesz pieniądze na konto nawet po kwadransie.

4. Dostęp do panelu klienta
4. Dostęp do panelu klienta

Dostęp online do wszystkich niezbędnych informacji dotyczących Twojej pożyczki.

5. Spłać wcześniej jeśli chcesz
5. Spłać wcześniej jeśli chcesz

Nie musisz czekać do terminu spłaty pożyczki. Możesz całość spłacić wcześniej. A po spłacie może złożyć od razu wniosek o kolejną pożyczkę!

6. Przypomnienie o spłacie pożyczki
6. Przypomnienie o spłacie pożyczki

Będziemy monitorować spłatę Twojej pożyczki i poinformujemy Cię o zbliżającym się terminie spłaty.

Najczęściej zadawane pytania

Pierwsza pożyczka?

Rozwiń

Jeśli skorzystasz z oferty pierwszej pożyczki i oddasz ją w terminie, zapłacisz jedynie 10% odsetek rocznych swojemu pożyczkodawcy. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Więcej pytań i odpowiedzi

Jak szybko pieniądze z pożyczki trafią na moje konto bankowe?

Rozwiń

W większości przypadków stanie się to w ciągu 15 minut od momentu kliknięcia przycisku "złóż wniosek". Jeśli zakładasz profil i składasz pierwszy wniosek o pożyczkę to wcześniej około 2 lub 3 minut zajmie ci wypełnienie formularza wniosku (o ile oczywiście, nie będziesz przez pół godziny szukać dowodu osobistego, aby spisać jego serię i numer). Jeśli wszystkie dane będą się zgadzać – nastąpi wypłata. Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości, zadzwoni do Ciebie nasz konsultant i zada kilka pytań kontrolnych. Wszystko to dla twojego bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby zabezpieczyć twoje transakcje w eMONERO przed jakimikolwiek próbami fałszowania danych. Jeśli rozmowa z konsultantem rozwieje wszelkie wątpliwości wypłata nastąpi w ciągu 15 minut od jej zakończenia.

Wypłata trwa dłużej niż 15 minut jeśli masz konto w banku, który nie obsługuje przelewów między własnymi kontami w pewnych godzinach – np. w nocy lub w weekendy.

Więcej pytań i odpowiedzi

Jakie dokumenty są niezbędne do otrzymania pożyczki?

Rozwiń

Do uzyskania pożyczki w eMONERO nie są Ci potrzebne żadne zaświadczenia ani oświadczenia. Wystarczy dowód osobisty. Aby proces odebrania pożyczki przebiegł sprawnie powinieneś mieć też aktywny numer telefonu komórkowego oraz posiadać aktywny rachunek bankowy w Polsce.

Więcej pytań i odpowiedzi

Czy w tym samym czasie mogę otrzymać kilka pożyczek?

Rozwiń

W eMONERO możesz mieć tylko jedną aktualną pożyczkę. Jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, możesz złożyć wniosek o podwyższenie kwoty posiadanej pożyczki. Jeśli przyznany Ci przez system eMONERO limit jest wyższy niż posiadana aktualnie pożyczka, możesz ją podwyższyć do wysokości tego limitu. Np. jeśli masz 800 zł pożyczki, a przyznany Ci limit wynosi 1500 zł, możesz wnioskować o dodatkowe 700 zł.

Więcej pytań i odpowiedzi

Jakie warunki muszę spełnić aby otrzymać pożyczkę?

Rozwiń

Aby otrzymać pożyczkę, powinieneś spełniać wszystkie poniższe warunki:

 • Posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej.
 • Posiadanie ważnego polskiego dowodu osobistego.
 • Rezydencja podatkowa w Polsce.
 • Miejsce zamieszkania: Rzeczpospolita Polska.
 • Pełna zdolność do czynności prawnych.
 • Wiek od 18 do 75 lat.
 • Aktywny profil w serwisie eMONERO.
 • Pozytywna ocena wiarygodności pożyczkowej dokonana przez eMONERO
 • Bycie konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa.
 • Brak niespłaconych pożyczek i innych zaległości związanych z posiadaniem profilu w eMONERO w momencie wnioskowania o pożyczkę.

Więcej pytań i odpowiedzi

W jakich przypadkach mogę otrzymać odmowę udzielenia pożyczki?

Rozwiń

Twój wniosek o pożyczkę w eMONERO może zostać odrzucony, gdy nie spełniasz warunków opisanych w punkcie "Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać pożyczkę?" a także jeśli:

 • Figurujesz w jednym z rejestrów dłużników.
 • Twój formularz rejestracyjny zawiera błędy lub nieprawdziwe dane.

Więcej pytań i odpowiedzi

Czy mogę powiększać kwotę pożyczki?

Rozwiń

Możesz powiększać pożyczkę do limitu przyznanego ci przez system eMONERO. To oznacza, że jeśli aktualna kwota pożyczki do spłacenia jest mniejsza niż ten limit możesz dobrać dodatkowe środki do wysokości przyznanego limitu. Np. Jeśli twój limit wynosi 2500 zł, a masz pożyczkę w wysokości 1500 zł, możesz w razie potrzeby podwyższyć ją o dodatkowe 1000 zł.

Więcej pytań i odpowiedzi

Zobacz wszystkie pytania

CERTYFIKAT 2017
ZOBACZ WIĘCEJ >>

"P2P LENDING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" z siedzibą w Warszawie, 01-402 Warszawa, ul. E. Ciołka 10 lok. 214, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego za numerem: 0000597369, REGON 363563526, NIP 952-214-24-36, o kapitale zakładowym w wysokości 460.000,00 złotych. 

Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie Cywilnym.

Maksymalny okres pierwszej pożyczki to 30 dni, minimalny 1 dzień. Pierwsza pożyczka do 1600 zł, kwota wypłaty na konto do 1600 zł. Jednorazowa opłata rejestracyjna pobierana wyłącznie w przypadku pierwszej pożyczki wynosi 0,01 zł. RRSO w przypadku pierwszej pożyczki na 30 dni wynosi 10,5%. Reprezentatywny przykład pierwsza pożyczka: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, kwota wypłaty na konto 1000 zł, okres obowiązywania umowy pożyczki 30 dni, stopa oprocentowania 10% w skali roku (odsetki kapitałowe 8,22 zł), prowizja 0,00 zł, RRSO 10,5%, całkowita kwota do zapłaty 1008,22 zł (stan na dzień 21.12.2016). Reprezentatywny przykład kolejna pożyczka: całkowita kwota pożyczki 2500 zł, kwota wypłaty na konto 2000 zł, okres obowiązywania umowy pożyczki 30 dni, stopa oprocentowania 10% w skali roku (odsetki kapitałowe 20,55 zł), łączne prowizje za udzielenie pożyczki 500,00 zł, RRSO 1568,5%, całkowita kwota do zapłaty 2520,55 zł (stan na dzień 21.12.2016). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny ryzyka niespłacenia pożyczki na podstawie ujawnionej historii zadłużenia.

Jakiekolwiek koszty dodatkowe związane z pożyczką mogą zostać naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, P2P Lending sp. z o.o., w imieniu i na rzecz Pożyczkodawców, zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek maksymalnych za opóźnienie w rozumieniu art. 481 § 2(1) Kodeksu cywilnego, równe dwukrotności sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych, liczonych od kwoty wymagalnej. P2P Lending sp. z o.o. zastrzega sobie również możliwość podjęcia działań mających na celu zwrot Pożyczki przez Pożyczkobiorcę. W szczególności P2P Lending sp. z o.o. wezwie Pożyczkobiorcę do zapłaty telefonicznie lub wysyłając wiadomość SMS, e-mail lub pisemne wezwania do zapłaty. Każdy zarejestrowany w systemie eMonero.pl Pożyczkodawca ma również prawo do dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego. Kosztami dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego zostanie obciążony Pożyczkobiorca. 

Po spełnieniu przesłanek określonych przepisami prawa w przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki, każdy Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej.
Przedłużenie spłaty pożyczki nie odbywa się automatycznie i jest zależne od woli Pożyczkobiorcy. Przedłużenie terminu spłaty odbywa się po dokonaniu opłaty (prowizji) za przedłużenie, której wysokość zależy od kwoty pożyczki i terminu przedłużenia.
„P2P LENDING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” z siedzibą w Warszawie, 01-402 Warszawa, ul. E. Ciołka 10 lok. 214, nie gwarantuje zysku ani zwrotu całkowitej kwoty wpłaconych środków na udzielnie pożyczek społecznościowych za pośrednictwem portalu. Podana szacunkowa stopa zwrotu jest jedynie wartością oczekiwaną i rzeczywisty zarobek na udzielaniu pożyczek może różnić się od prezentowanego. Możliwy zarobek obarczony jest ryzykiem możliwego niedokonania spłaty pożyczki przez Pożyczkobiorcę, pomimo szczegółowej analizy dokonanej przez P2P Lending sp. z o.o.
Administratorem danych osobowych jest „P2P LENDING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” z siedzibą w Warszawie, 01-402 Warszawa, ul. E. Ciołka 10 lok. 214. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody dane Pożyczkobiorcy będą udostępniane partnerom biznesowym spółki P2P Lending sp. z o. o. Podanie danych przez Pożyczkobiorcę jest dobrowolne. Pożyczkobiorca ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Firma wiarygodna finansowo